Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

TÜRK KIZILAY SULTANBEYLİ ŞUBESİ’NİDE GÖREV DEĞİŞİMİ

Türk Kızılay Sultanbeyli Şubesi

Türk Kızılay Sultanbeyli Şubesi olağan kongresi, geniş bir katılımla gerçekleştirildi. 2018’den beri başkanlık görevini yürüten Memduh Karakaya, görevini Hasan Gülay’a devretti.

Koronavirüs salgını sürecinde İstanbul’da en gayretli çalışmaları ile adından söz ettirerek yaklaşık 8 binden fazla aileye ulaşan Türk Kızılay Sultanbeyli Şubesi, 19 şubat 2022 tarihinde olağan kongresini gerçekleştirdi. Kongreye İstanbul Büyükşehir Şube Başkanı Kadem Ekşi, Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, AK Parti Sultanbeyli İlçe Başkanı Ali Tombaş ve daha birçok isim katılım sağladı.

ŞUBE BAŞKANI HASAN GÜLAY OLDU

Kongrede, 2018 yılından bu yana şube başkanlığı yürüten Memduh Karakaya, görevini Hasan Gülay’a devretti. Yapılan açıklamada, “Bizlerden desteğini esirgemeyen bize hep yol gösterici olan Başkanımız Memduh Karakaya’ya emeklerinden dolayı teşekkür ederiz. Yeni Başkanımız sayın Hasan GÜLAY ve yönetimini tebrik eder, hayırlara vesile olmasını dileriz.” ifadeleri yer aldı.

Türk Kızılay Sultanbeyli Şubesi yönetim kurulu listesi:

Hasan Gülay – Şube Başkanı
Mehmet Üçler – Yönetim kurulu üyesi
Mine Aydoğdu – Yönetim kurulu üyesi
Kasım Kılıç – Yönetim kurulu üyesi
Yasemin Özgül – Yönetim kurulu üyesi
Rasim Temel – Yönetim kurulu üyesi
Ümit Türkan – Yönetim kurulu üyesi
Özkan Çelik – Yönetim kurulu üyesi
İrfan Coşar – Yönetim kurulu üyesi

 

BAŞKAN KESKİN: BAŞARILAR DİLİYORUM

Kongreye katılan isimlerden Belediye Başkanı Hüseyin Keskin de sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda şu satırlara yer verdi: “Kızılay Sultanbeyli Şubesi’nin Kongresi’ne katıldık. Şube Başkanlığı’nı devreden Sn. Memduh Karakaya ve Yönetimi’ne hizmetleri için teşekkürlerimi sunuyor, Şube Başkanlığı’na yeni seçilen Sn. Hasan Gülay ve Yönetimi’ni tebrik ediyor, başarılar diliyorum. Hayırlı olsun.”