Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

KAFTANCIOĞLU, “ERDOĞAN, SULTANBEYLİ’NİN YOLLARINI UNUTTU” DEDİ, BAŞKAN KESKİN’DEN VİDEOLU YANIT GELDİ

Geçtiğimiz günlerde zamların geri
Geçtiğimiz günlerde zamların geri alınması için düzenlenen kampanya kapsamında Sultanbeyli’ye gelen CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, dünde sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Sultanbeyli üzerinden göndermede bulundu.
Paylaşımında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Cuma namazı çıkışı yaptığı “Muhalefetin elektrik ve doğal gaz konusundaki spekülatif gayretlerini boşa çıkarmak gerekiyor. Muhalefetin yaygarasını kopardığı bir durum söz konusu değil” şeklindeki açıklamasını alıntılayan Kaftancıoğlu, “Açıklama yaptığın yere 20 km mesafede sadece… Git kendin gör bakalım vatandaşın gerçekliği neymiş? Zenginlere giden yolları sevdiğin için Sultanbeyli’nin yollarını unutmuşsundur” ifadelerini kullandı.
Kaftancıoğlu’nun paylaşımına yanıt Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’den geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Sultanbeyli ziyaretinden bir videoyu paylaşan Başkan Keskin, Kaftancıoğlu’nu etiketlemeyi de ihmal etmedi.
Başkan Keskin sosyal medya hesabında paylaştığı başka bir videoya ise “Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan her zaman Sultanbeylimizin yanında olmuş,ziyaret ederek onurlandırmış, her konumuzla bizzat ilgilenerek güçlü desteğini daima göstermiştir.Hemşehrilerimizin yanında olan Cumhurbaşkanımıza, Sultanbeylimiz adına şükranlarımı sunuyorum.” ifadelerine yer verdi.