Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hüseyin Keskin’den Tombaş’a Güven Aşısı: “Sultanbeyli’mizi daha da ileri götüreceğine inanıyorum”

AK Parti, 31 Mart

AK Parti, 31 Mart seçimleri için Arnavutköy, Bayrampaşa ve Sultanbeyli’de yeni adaylar gösterdi. AK Parti’den Sultanbeyli Belediye Başkanı olan Hüseyin Keskin’in yerine Ali Tombaş aday gösterildi.

 

Sultanbeyli’de Hüseyin Keskin yerel seçimde bayrağı Ali Tombaş’a devrediyor. Adaylığının açıklanmasıyla teşkilat mensupları tarafından ilgiyle karşılanan Tombaş, saha çalışmaları için de start verdi.

Mevcut Başkan Hüseyin Keskin ve meclis üyeleri tarafından AK Parti Sultanbeyli İlçe Başkanlığı’nda ziyaret edilen Tombaş, “Güçlü destekleriniz ile sizlere hizmet edecek olmanın heyecanını yüreğimde taşıyorum. Büyük bir coşkuyla bizleri bağrına basan AK yüreklere ve ilçemizi birlikte el ele daha da güzelleştireceğimiz kıymetli hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Bu coşkuya inşallah bir kez daha İstanbul’un kalesi olmak yakışır. Azim ve inancımızla; İstanbul Hazır İstanbul Kararlı.” açıklamasında bulundu.

Ziyaretin ardından sosyal medya hesabından paylaşım yapan Keskin de; “AK Parti İstanbul Milletvekilimiz Sn. Yahya Çelik, Belediye Başkan Adayımız Sn. Ali Tombaş ve Belediye Başkan Aday Adaylarımızla bir araya geldik. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde #Yenidenİstanbul diyerek hep birlikte AK Parti’mizi yeniden zafere taşıyacağız. Sultanbeyli Belediye Başkan Adayımız Sn. Ali Tombaş’a muvaffakiyetler diliyorum” dedi.