Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Serdem Sürücü Kursu Hizmette Açıldı

Yaklaşık 20 yıldır Sultanbeyli’de
Yaklaşık 20 yıldır Sultanbeyli’de faaliyet gösteren Umut Sürücü Kursu’nun işletme sahibi Kader Çelik, aynı şirket bünyesinde fakat farklı bir isimle; Serdem Sürücü Kursu’nu açtı. Tecrübeli, bay – bayan eğitimci kadrosu ile ilçe merkezinde hizmete başlayan Serdem Sürücü Kursu, Sultanbeylili okurlarımız için açılışa özel avantajlar sunmakta.

Yaklaşık 20 yıldır Sultanbeyli’de faaliyet gösteren Umut Sürücü Kursu’nun işletme sahibi Kader Çelik, aynı şirket bünyesinde fakat farklı bir isimle; Serdem Sürücü Kursu’nu açtı.
15 yıl önce Sultanbeyli’de ilk kadın direksiyon öğretmenlerinden biriyken, şimdilerde iki sürücü kursunun işletmeciliğini yapan Kader Çelik, ilçede girişimci örnek kadın denilince akla gelecek isimlerden biri oldu. Hem ortağı hem kardeşi Serdem Toymaz ile yoğun emek sarf ederek yeni şubesini ilçeye kazandıran Kader Çelik, gazetemize özel açıklamalarda bulundu.

‘Umut’ Yolunda İlerledik
İşletme sahibi Kader Çelik; “Bu yola çıkarken ‘Umut’ yolunda ilerledik. Serdem Sürücü Kursu, Umut Sürücü Kursu’nun bir şubesi niteliğinde. Aynı kalitede hizmet ve aynı nitelikteki 30 kişilik tecrübeli kadro ile bugün açılışımızı gerçekleştirdik. Bizi yalnız bırakmayarak davetimize icabet eden herkese çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

SERDEM’DE CESARET VAR!
A1 – A2 – A – B- D – D1 – C ve B otomatik vites seçeneği ile her ihtiyaca göre ehliyetler Serdem’de, yollar sizde. Ayrıca Serdem Sürücü Kursu, öğrencilerine trafiğe çıkmadan önceki ilk stres ve heyecanlarını atmaları için simülasyon cihazlarıyla ders imkanı sunuyor.

TAKİPÇİLERİMİZE ÖZEL!
Serdem Sürücü Kursu’nda, Sultanbeylili okurlarımız için açılışa özel bir avantaj da mevcut. Sultanbeylili okuyucularımızın, ehliyete yazılırken ödemek zorunda oldukları sınav harçlarını Serdem Sürücü Kursu karşılıyor.

Detaylı bilgi ve iletişim için:
Adres: Mehmet Akif Mahallesi Fatih Bulvarı Şen Caddesi No:1/1 Kat:2 Sultanbeyli /İstanbul
Telefon: 0216 398 42 75 – 0545 398 42 75