Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞKAN KARTOĞLU: “TEMİZ BİR GELECEK HEPİMİZİN ELİNDE”

aşakşehir Belediye Başkanı Yasin

aşakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, ilçe gençliğiyle buluşmaya devam ediyor. “Seninle Başardık” söyleşilerinde Prof. Dr. Ahat Andican Ortaokulu’na konuk olan Başkan Kartoğlu, Başakşehir’in sıfır atık alanında marka şehir olduğunu söyledi.

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, Başakşehirli gençlerle buluşmalarına aralıksız devam ediyor. Her hafta farklı okulları ziyaret eden Başkan Kartoğlu’nun bu haftaki ilk durağı Prof. Dr. Ahat Andican Ortaokulu oldu. “Seninle Başardık”söyleşilerinde gençlerle bir araya gelen Başkan Kartoğlu, iş hayatı ve meslek seçimleri hakkında ipuçları verdi. Gençler, Kartoğlu’nu tavsiyelerini ilgiyle dinledi.

“Sıfır atıkta marka şehir olduk”

Sıfır atık çalışmalarının Başakşehir’de ete kemiğe büründüğüne işaret eden Başkan Kartoğlu, “Sıfır atık konusundaki hassasiyetinizi çok iyi biliyorum. Başakşehir Belediyesi olarak geri dönüşümde ciddi mesafe kat ettik, marka şehir olduk. Geri dönüşümle birlikte, ilçedeki çöp atık miktarımızı da ciddi oranda düşürdük. Başakşehirli her atığın çöp olmadığının farkında ve bunun için büyük gayret gösteriyor. Yaşanabilir bir çevre ve temiz bir gelecek hepimizin elinde. Bu konuda çalışmalarımıza ilk günkü heyecanımızla devam edeceğiz.” diye konuştu.