Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

SULTANBEYLİ’NİN TAPULARI İÇİN BAKANLIKTA UĞRAŞAN BİRİ VAR!

SULTANBEYLİ’NİN TAPULARI İÇİN BAKANLIKTA

SULTANBEYLİ’NİN TAPULARI İÇİN BAKANLIKTA UĞRAŞAN BİRİ VAR!

HEM DE İLK TOPLANTISINDA GÜNDEME GETİRDİ

Sultanbeyli Belediyesi’nde imardan sorumlu belediye başkan yardımcılığı görevini yürüten Abdullah Uçan, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndaki yeni görevine dün resmen başladı.

Daha önce yaptığımız haberlerde bu atamanın Sultanbeyli’nin tapu sorununa nasıl yansıyacağını sormuştuk. Dün “Bismillah” diyerek Bakanlıktaki yeni görevine başlayan Abdullah Uçan’a ulaşarak hem yeni görevinde başarılar diledik, hem de Sultanbeyli’nin tapu sorununa katkısının ne olacağını sorduk.

İLK TOPLANTIDA TAPUYU GÜNDEME GETİRDİ

Sorduğumuz soruya karşılık olarak tam da istediğimiz cevabı aldık. Koltuğa oturduğu ilk gün yaptığı toplantıda Sultanbeyli’nin tapu sorununu gündeme getirdiğini belirten Uçan, “Sultanbeyli Belediyesi’nde çözmek için yoğun çaba harcadığım tapu sorununa Bakanlıktaki görevimde de gerekli hassasiyeti göstereceğimi bilmenizi isterim. Bugün yaptığım ilk toplantıda da Sultanbeyli’nin tapu sorununu gündeme getirdim” dedi.

BAŞKAN KESKİN’E TEŞEKKÜR

Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’in kendisi hakkındaki “Yolun açık olsun kardeşim” şeklindeki temenniye de cevap veren Uçan, “Başkanımıza güzel dilekleri için teşekkür ederim. İnşallah onu burada mahcup etmem” ifadesini kullandı.

Haber: Sultanbeyli Ekspres