Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

SULTANBEYLİ’DE KADIN POLİSLER UNUTULMADI

Sultanbeyli Kaymakamı Kemal Şahin,

Sultanbeyli Kaymakamı Kemal Şahin, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapan kadın polislerin özel gününü kutladı. Kaymakam Şahin, toplumun başarılı işlere imza atabilmesi için her alanda kadının var olması gerektiğine dikkat çekti.

Sultanbeyli Kaymakamlığı tarafından, İlçe Emniyet Müdürlüğünde görev yapan kadın polisler için 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında bir yemek programı düzenlendi.

Programda Kaymakam Şahin, kadın polislere ilçenin emniyeti için göstermiş oldukları çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Ayrıca Şahin, kadınlar gününü de tebrik ederek toplumun her alanında başarıya imza atılabilmesi için kadının varlığına dikkat çekti. Programın sonunda Kaymakam Şahin, programa katılan kadın polislere çiçek takdim etti.
Öte yandan programa dair Sultanbeyli Kaymakamlığı’nın sosyal medya hesaplarında yapılan paylaşımda; “Kaymakamımız Kemal ŞAHİN ve İlçe Emniyet Müdürümüz Sayın Uğur KURAK, #8Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen yemek programında İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde görevli kadın personelimiz ile bir araya gelerek onların #DünyaKadınlarGünü’nü kutladı.” ifadeleri yer aldı.