Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

SULTANBEYLİ’DE İŞYERLERİ KARANFİLLERLE SÜSLENDİ

İyi Parti Sultanbeyli İlçe

İyi Parti Sultanbeyli İlçe Yönetimi tarafından,  “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” münasebetiyle ilçe genelinde iş yerlerindeki kadın çalışanların kadınlar günü kutlandı.

İyi Parti Sultanbeyli İlçe Yönetimi tarafından,  “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” münasebetiyle ilçe genelinde iş yerlerindeki kadın çalışanların kadınlar günü kutlandı.

Sultanbeyli İyi Parti İlçe Başkanı Özkan Öztürk ve yönetimi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla kadın esnaflar tek tek ziyaret edildi. Yapılan ziyaretlerde kadın esnafların sorunları tek tek dinlenirken, aynı zamanda da kadınlara karanfil vererek, kadınlar günü kutlandı.

Ziyaretlerin ardından açıklamalarda bulunan İlçe Başkanı Özkan Öztürk,” Teşkilatımızla ile birlikte, hayatımıza emekleriyle anlam katan kadınlarımızı bu özel günlerinde unutmadığımızı göstermek adına kendilerini ziyaret edip çiçeklerini takdim ederek kadınlar gününü kutlayarak Genel Başkanımız Sn.Meral Akşener’in selamlarını ilettik. Kadınlarımız Türk toplumunda önemli bir yere sahiptir ve tarihimizde ve günümüzde oynadıkları rollerle bunu her zaman kanıtlamışlardır. Öyle ki büyük önder Mustafa Kemal Atatürk, ‘Şuna inanmak lazımdır ki, Dünya yüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir’ sözleriyle bir kez daha kadınlar günü kutlu olsun “ dedi.

KAYNAK: https://kenthaberajansi.com/

Bir 4 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilirBir 4 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilirBir 4 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilirBir 5 kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava görseli olabilirBir 6 kişi ve ayakta duran insanlar görseli olabilir