Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

MİMAR SİNAN SPOR KOMPLEKSİ VE YENİ SOSYAL TESİSİN AÇILIŞI İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI

İlçeye yeni spor ve

İlçeye yeni spor ve yaşam alanları kazandırmak için çalışmalarını sürdüren Çekmeköy Belediyesi’nin Mimar Sinan Spor Kompleksi ve sosyal tesis çalışmalarında sona gelindi.

Spor kültürünün toplumda yayılarak artması ve sağlıklı nesillerin yetişmesi için ilçeye yeni spor alanları kazandırmaya devam eden Çekmeköy Belediyesi’nin Mimar Sinan Spor Kompleksi ve yeni sosyal tesiste devam eden çalışmalarında sona yaklaşıldı. Mimar Sinan Mahallesi’nde yer alacak yeni spor kompleksi içerinde; 3 adet halı saha, basketbol sahası, tenis kort sahası, okçuluk sahası, koşu parkuru, yürüyüş parkuru ve çeşitli hizmet alanları bulunacak. Ayrıca spor kompleksi içerisinde yer alacak yeni nesil kahve konseptli Çekmeköy Kafe’de hizmet verecek.

Yakın zamanda vatandaşlara hizmet verecek spor kompleksi ve sosyal tesisi ziyaret ederek yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz; “İlçemize yeni bir sosyal donatı alanı kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İnşallah en kısa sürede açacağımız bu güzide mekanımızda Çekmeköylü hemşehrilerimiz hem çeşitli branşlarda sporlarını yapabilecek hem de yeni nesil kahve dükkanı konseptinde hizmet vereceğimiz sosyal tesisimizde oturma imkanı bulacak. İlçemize kazandırdığımız spor alanlarına da yenilerini kazandırmak adına çalışmalarımıza devam edeceğiz. Mimar Sinan Spor Kompleksi’mizin ve yeni sosyal tesisimizin ilçemize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Diğer Fotoğraflar