Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

KARAKAYA VATANDAŞIN DERDİNİ DİNLEDİ

Cumhur İttifakı Kartal Belediye Başkan Adayı Mimar Hüseyin Karakaya seçim çalışmaları kapsamında Gümüşpınar Mahallesi’nde vatandaşlarla tek tek el sıkışarak sohbet etti.

Cumhur İttifakı Kartal Belediye

Karakaya, 31 Mart yerel seçimleri kapsamında Gümüşpınar Mahallesi’ni ziyaret ederek “Gümüşpınarlı vatandaşlarımızın imar problemini konuştuk. Vatandaşımızı mağdur etmeden bu problemleri nasıl çözebileceğimiz üzerine fikir geliştirdik. Kartalımızda kentsel dönüşümü biz gerçekleştireceğiz” dedi

Cumhur İttifakı Kartal Belediye Başkan Adayı Mimar Hüseyin Karakaya hem kendisini tanıttı hem de vatandaşların  dertlerini dinledi. Vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Karakaya  seçilmesi halinde yapmayı planladığı projelerini anlattı.  Belediyeyi beraber yönetme sözü de veren Karakaya, kendi dönemlerinde Kartal Belediyesi’nin herhangi bir partinin veya grubun belediyesi olmayacağını sadece vatandaşın belediyesi olacağını söyledi. Karakaya, esnafın ve özellikle Gümüşpınar Mahallesi’nde imar sorunlarını dinlediği vatandaşlarımızın sorunlarını bir mimar olarak kendi dönemlerinde beraberce çözüme kavuşturacaklarını belirtti.