Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

‘İSTANBUL’UN BİRİNCİSİ İSTANBUL’UN İNCİSİ OLACAK’

AK Partiden Sultanbeyli Belediye Başkan adayı olarak ismi açıklanan Ali Tombaş ve AK Parti bölge Milletvekili Yahya Çelik, basın mensupları ile bir araya geldi. AK Partinin her kademesinde görev aldığını, siyaseti iyi bildiğini ve 22 yılı aşan bir siyasi geçmişinin olduğunu dile getiren Tombaş, Hakaret edilmeden yapılan her eleştiriden ders çıkardıklarını ve eleştiride bulunan herkese teşekkür ettiğini ifade etti.

AK Partiden Sultanbeyli Belediye

Kentimizi yönetecek ehliyet ve liyakat sahibi biri olarak ilçemizi nasıl yöneteceğimizi biliyoruz. 2004 yılından itibaren devir aldığımız tüm İl ve İlçelerimizde yapılan hizmetler ortada. Küçük takıntı ve prangalardan kurtulmamız lazım. İnşallah hizmetlerimize kaldığımız yerden daha güçlü ve daha verimli bir şekilde devam edeceğiz.

“SULTANBEYLİ BİRİNCİLİĞİ GÜÇLENDİREREK DEVAM ETTİRECEK”

Basın toplantısında kısa bir değerlendirme yapan AK Parti İstanbul Bölge Milletvekili Yahya Çelik, “aday adaylık sürecinin çok iyi yönetildiğini, nihai karar Sn. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ındır. Aday adayı olan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Şeffaf ve sorunsuz bir şekilde aday adaylık sürecini yürüten İlçe Başkanımız ve Belediye Başkan adayımız Ali Tombaş ve ekibine teşekkür ediyorum. Sultanbeyli her seçimde İstanbul birincisi olmayı başarmıştır. Amacımız birinciliğimizi daha da güçlendirerek devam ettirmek. Umarım sorunsuz, kavgasız ve sulh içinde bir seçim geçiririz. AK Parti Belediyeciliği başlayan hizmetler hız kesmeden devam edecek. Bu vesile ile başta Belediye Başkan adayımız Ali Tombaş ve diğer partilerin adaylarına başarılar diliyorum.”

“İLÇEMİZİN HER BİR FERDİ BAŞIMIZIN TACIDIR”

Adaylık süreci ile ilgili bilgiler paylaşan Ali Tombaş, “AK Partinin her kademesinde görev aldığını, siyaseti iyi bildiğini ve 22 yılı aşan bir siyasi geçmişinin olduğunu dile getirdi. Hakaret edilmeden yapılan her eleştiriden ders çıkardıklarını ve eleştiride bulunan her kese teşekkür eden Tombaş, ben sıradan bir kuruma değil Sultanbeyli’yi yönetmeye talibim. Kentimizi yönetecek ehliyet ve liyakat sahibi biri olarak ilçemizi nasıl yöneteceğimizi biliyoruz. 2004 yılından itibaren devir aldığımız tüm İl ve İlçelerimizde yapılan hizmetler ortada. Küçük takıntı ve prangalardan kurtulmamız lazım. İlçemizin her bir ferdi baş tacımızdır. AK Parti’de İstanbul İlçeleri arasında en uzun süre teşkilat ve SKM başkanlığını ben yaptım. Vekilimin dediği gibi her dönem İstanbul birincisi olduk. Bu seçimde de halkımın teveccühüyle hem İstanbul’un birincisi hem incisi olacağız. Sultanbeyli’yi benim kadar iyi tanıyan biri yoktur. Hemen hemen her sokağına gitmişimdir. Vatandaşlarımızın hüzün ve mutluluklarına her daim ortak oldum. Birilerinin anlamasını beklemiyorum. Ama halkımızla çok güçlü bir iletişim ve bağımız var. aday adaylık sürecinden 18 aday adayı arkadaşımızla birebir ilgilendim. Adaylık bana kısmet oldu. Tüm aday adaylarımızla görüşmelerimiz devam ediyor. Adaylık sürecinde bizlere ciddi anlamda katkıları olacağından eminim. Amacımız seçim sürecini sakin, huzurlu bir ortamda bitirmek. Bu vesile ile diğer siyasi parti adaylarına da başarılar diliyorum.”

BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Sultanbeyli Belediye Başkanlığına Aday gösterilen Ali Tombaş, 31 Mart Yerel Seçimleri’ne yönelik çalışmalarına hızlı başladı. Sultanbeyli’de her fırsatta vatandaşlarla buluşan Tombaş, ilçede faaliyet gösteren yerel basın mensuplarıyla da bir araya geldi. Katıldığı programda düşüncelerini dile getiren Ali Tombaş, “Gazetecilik kamuoyunun doğru bilgiye ulaşmasında oldukça önemli bir meslek. İlkeli habercilik anlayışı ve özveriyle mesleğinizi icra ettiğinizi biliyoruz. Sultanbeyli’mizdeki hemşehrilerimiz ile bağlarımızın güçlenmesine katkı sunuyorsunuz. Hiç şüphesiz bu bağ, vatandaşlarımızın talep ve önerilerinin kurumlara yansıması noktasında önemli bir rol oynuyor.

“HİZMET SANCAĞINI DAHA İLERİYE TAŞIYACAĞIZ”

“Sultanbeyli Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin Keskin ilçemize önemli eserler kazandırdı. Sultanbeyli’mizin gelişiminde büyük katkıları olan Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımız, Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Sultanbeyli Belediye Başkanlığına aday gösterildik. Bizlere bu ilçenin insanlarına hizmet etme sorumluluğunu tevdi eden Sn. Cumhurbaşkanımıza şükranlarımı sunuyorum. İnşallah, Sultanbeylili hemşehrilerimizin teveccühü ile devralacağımız bu hizmet sancağını, Cumhurbaşkanımızın liderliğinde çok daha ileriye taşıyacağız.”

“AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİ GERÇEK BELEDİYECİLİKTİR”

AK Parti Belediyeciliğinin bir eser belediyeciliği olduğunu ifade eden Ali Tombaş, “AK Parti Belediyeciliği gönülden gönüle uzanan bir köprüdür. AK Partili Belediyelerimizin bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalar bunun en tabii göstergesidir. Eser ve hizmet siyasetiyle; tüm gönüllere sevgiyle uzanacağız. Herkes bizimdir, bizdendir. Herkesi sevgiyle kucaklayacağız. Mahallelerimizde, çalınmadık kapı, ulaşılmadık gönül bırakmayacağız. Evimiz, sevdamız Sultanbeyli’mizi, her alanda geliştirmek ve kalkındırmak için büyük bir özveriyle çalışacağız. Sultanbeyli’mizde yeşil alanların sayısını artıracak, ilçemize nefes olacak yeni sosyal yaşam alanlarını hizmete alacağız. Bilhassa çevre ve doğa projelerimiz ile Sultanbeyli’mizin çehresi; korularıyla, ağaçların ferah gölgesine kurulu yeşil alanlarıyla daha da güzelleşecek.” dedi.

“MEGA PROJELERİMİZİ HAYATA GEÇİRECEĞİZ”

İlçede kentsel dönüşüm çalışmalarına hız vereceklerini belirten Tombaş, “Kentsel dönüşüm projeleri en öncelikli konumuz. Güvenli yarınlara ulaşmak için sağlam konutlar inşa edeceğiz. Sultanbeyli’mizde, örnek teşkil eden dönüşümle; büyük projeler ve afetlere dirençli yapılar oluşturacağız. Konutlarımız hem sağlam hem de çevre düzenlemesiyle estetik bir yapıya kavuşacak.

“SULTANBEYLİ’MİZİ METRO AĞLARIYLA BULUŞTURACAĞIZ”

Yol medeniyettir anlayışıyla; ulaşımı bir sorun olmaktan çıkaracağız. AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sn. Murat Kurum’un öncülüğünde inşallah hem ilçemizi hem de İstanbul’umuzu Türkiye Yüzyılı’nın şehirleri haline getireceğiz. Yeniden İstanbul şiarıyla; bu şehrin insanını için yaşamı kolaylaştıran hizmetleri faaliyete alacağız. İstanbul yeniden hizmetin adresi olacak. Sultanbeyli’mizi metro ağlarıyla buluşturacağız.” şeklinde konuştu.

“GENÇLERİMİZİN ENERJİSİYLE YARINLARI BUGÜNDEN İNŞA EDİYORUZ.”

“Ülkemizin yarınları olan gençlere yönelik çalışmalar yapacaklarını belirten Tombaş, ilçeye yönelik önemli projelerini tanıtacaklarının müjdesini verdi. Konuşmasına, “Gençlerimiz bizim önceliğimiz. Onların enerjisiyle yarınları bugünden inşa ediyoruz. Bu sebepten onlara kendilerini geliştirebilecekleri çok daha fazla ortamlar sunacağız. Alt yapı ve üst yapı projelerimiz ile de ilçemize değer katacağız. Spordan sağlığa, eğitimden kültüre her alanda ilçemizi daha da ileriye taşıyacağız.

Önümüzdeki günlerde Sultanbeyli’mize değer katacak tüm bu projelerimizin tanıtımının yapılacağı bir program düzenleyeceğiz.”

“BU ŞEHRİN SAMİMİYETLE TEBESSÜM EDEN İNSANINA SEVDALIYIZ”

Birlikte hareket etmenin gücüne ve önemine dikkat çeken Sultanbeyli Belediye Başkan Adayı Ali Tombaş, “Sultanbeyli’nin bir evladı olarak ilçemizi biliyoruz, tanıyoruz ve çok seviyoruz. Bu anlamda ilçemizin ihtiyacı olan projelere öncelik verecek, gelişen Sultanbeyli’mizi sevgiyle çok daha güzel noktalara taşıyacağız. Daha yaşanabilir bir Sultanbeyli’yi, el birliğiyle inşa edeceğiz. 31 Mart Yerel Seçimleri’nde, Sultanbeyli’mizin tercihi eser ve hizmet siyasetinden yana olacak. Her seçimde olduğu gibi bu seçimde de Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’a, hemşehrilerimizin en güçlü desteği vereceğine inancım tam. İnanıyorum ki Sultanbeyli’miz yine en yüksek oy ile İstanbul’umuzun kalesi olacak.”dedi.