Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Cumhuriyet Halk Partisi Kartal SKM açılışı yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

SKM açılışında kısa bir

SKM açılışında kısa bir konuşma gerçekleştiren Kartal Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Kartal Belediye Başkan Adayı Gökhan Yüksel “ hiç kimseyi birbirinden ayırt etmeden hizmet götürmeye devam ettik ve devam edeceğiz. Değerli yol arkadaşlarım sizlerle birlikte hem Kartal’da hem İstanbul’da hem de tüm Türkiye’de siyaset nutuklara doydu.
Bizim en büyük vaadimiz dostluğumuz, komşuluğumuz, arkadaşlığımız ve Kartal’da komşuluk hukukunu geliştirmek. Pandemi de belki çocukları evine giremedi, belki ailenin bir üyesi evine giremedi. Biz Kartal Belediye ailesi olarak komşularımızın ayağına gittik. Tek tek hane hane dolaştık.
Şuan bulunduğumuz Spor caddesinden tutun buradan başlayıp Kartal meydanına kadar kilometrelerce altyapı yaptık. Yaptığımız eğitim merkezleri, dershaneler, kız öğrenci yurtları, sosyal tesisler size anlatacağımız çok projelerimiz var. Ama bunlar bir yerde komşuluk hukuku bir yerde kimseye haksızlık etmedik. Sizin yüzünüzü yere eğdirmedik.
Elbette ki gençlik enerjimiz var, elbette ki hem bu koşuyu tamamlamak adına kontrollü olarak koşumuzu devam ettiriyoruz. Daha öncede belirttim hiçbir arkadaşımızı geride bırakmadık. Böyle bir niyetimiz de yok. Her arkadaşımız, komşumuz, büyüğümüz bizim için çok kıymetlidir. Kartal’da birliğimizi beraberliğimizi arttıracak her yolu deneriz. Biz bu gücü sizlerden alıyoruz.
Merak etmeyin hazırlıklarımız tamam hem yaptığımız işlerin devamlılık kontrolü tamam sadece burada birli ve beraberliğe bir enerjiye ve güce ihtiyacımız var. Oda sizlersiniz, sizin ortaya koymuş olduğunuz bu samimiyet, bu aile ortamı bugün çalışma azmimizi arttıracak. Kartal’da daha yapacak çok işimiz var diyorum yola koyulalım. Koşalım, hedefe ulaşalım ve Kartal’ın iktidarını hep birlikte devam ettirelim. İyi ki varsın Kartal ayaklarınıza sağlık” dedi.