Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

CREA CENTER İŞ BİRLİĞİ TOPLANTILARINA DEVAM EDİYOR

Çekmeköy İlçe Milli Eğitim

Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Akhan ve beraberindeki heyet, Çekmeköy Belediyesi’nin yaratıcı endüstriler alanında merkez üssü olan Crea Center’ı ziyaret ederek projeler hakkında bilgi aldı.

Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Akhan, Strateji Geliştirme Şube Müdürü Canan Eyüboğlu ve özel şubeden öğretmenler, bölgedeki yenilik odaklı projeleri yerinde incelemek amacıyla Crea Center Çekmeköy’ü ziyaret etti.

Crea Centers projesinin tanıtılmasının ardından, iki kuruluş arasında potansiyel iş birliği çalışmaları üzerine görüşmeler gerçekleştirildi. Çekmeköy Belediyesi Strateji Müdürlüğü tarafından üretilen “Fikir Kazanı” projesinin okullardaki yetenekli gençlere nasıl entegre edilebileceği ve Crea Centers projesi imkanlarından nasıl faydalanabilecekleri de toplantıda değerlendirildi. Merkezin sunduğu modern çalışma alanları, atölye imkanları, etkinlik ve ekipman desteklerinin kültürel ve yaratıcı endüstrilerde faaliyet gösteren girişimciler ve şirketler için taşıdığı önem vurgulandı.

Misafirler, merkezi gezerek yapılan faaliyetler hakkında yerinde bilgi aldılar. Bu etkileşimli toplantı, Crea Centers projesini eğitim yöneticilerinin daha yakından tanıma ve bu ilham verici projeye nasıl entegre olabilecekleri konusunda görüş ve önerilerini paylaşma imkanı sağladı.

Crea Center Çekmeköy, yenilikçi ve uluslararası bir proje olma özelliğiyle, ziyarete gelen konuklara ilham kaynağı olmaya devam ediyor.