Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

ÇEKMEKÖY’DE MEZUNİYET COŞKUSU

Lise öğrencileri, zorlu geçen

Lise öğrencileri, zorlu geçen bir eğitim öğretim dönemi sonunda diplomalarını aldı. Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz gençlerin heyecan ve coşkusuna ortak oldu

Çekmeköy Belediyesi 2021-2022 dönemi sonunda mezun olan lise öğrencilerinin aileleri ile birlikte doyasıya eğlenebilecekleri mezuniyet törenleri düzenledi. Kokteyl ile başlayan törenlerde sahnede arkadaşlarıyla birlikte keplerini atma heyecanı yaşan gençler, kendileri için hazırlanan başarı belgelerini aldı. Bayrak devir teslim töreni ve dönem birincisinin mesajı ile devam eden törenlerde final DJ performası eşliğinde müzik ve dansla yapıldı.

İlçedeki 15 devlet lisesinin tamamında Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz’ın ev sahipliğinde yapılan törenlere, Çekmeköy Kaymakamı Resul Çelik ve Çekmeköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Burhan Bayrak’ta katıldı.

Üniversiteyi kazananlara destek, gençlere 2 GB internet

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz “ Bu yıl şöyle bir karar aldık,  ister özel ister vakıf ister devlet üniversitesi olsun üniversite sınavını kazanarak belgesini bize getiren Çekmeköylü genç kardeşlerimize  Bin Türk Lirası destekte bulunacağız. Yine mezuniyet törenlerimizde gençlerimize içerisinde 2GB hediye internet olan kartlarımızdan dağıttık. Güle güle kullansınlar, “ dedi.