Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞKAN DEMİR, KADINLAR GÜNÜNÜ UNUTMADI

Gelecek Partisi Sultanbeyli ilçe

Gelecek Partisi Sultanbeyli ilçe Başkanı Erol Demir, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebiyle partisinin kadın yöneticileri ile birlikte kadınlara çiçek hediye etti.

Gelecek Partisi Sultanbeyli İlçe Başkanlığı tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde cadde ve sokaklarda çiçeklerle karşılanan kadınların mutluluğu gözlerinden okundu. Yapılan 8 Mart etkinliğinde Gelecek Partisi İlçe Başkanı Erol Demir, İlçe Başkan Yardımcıları, Kadın Kolları ile birlikte Gençlik kolları yer aldı.

Partinin İlçe Başkanı Erol Demir yaptığı açıklamasında, “Sultanbeyli Gelecek Partisi İlçe Başkanlığı olarak 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü vesilesi ile ilçemizin meydanında ve caddelerinde çiçek dağıtarak, Genel Başkanımız Sn Ahmet Davutoğlu nun selamını ilettik. Bizler Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed (SAV) ‘in “Ey insanlar! Kadınların haklarını gözetmenizi ve bu hususta Allah’tan korkmanızı tavsiye ederim.” Sözünün muhatabı olarak Kadınların baş tacı olduğunu en iyi şekilde biliyor ve bu gayretle çalışıyoruz. Bu vesileyle tekrar ifade etmek isterim ki, Bir kadının evladı olarak, tüm hikayelerimizin başlangıcı olan tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü en kalbi duygularımla kutlarım” ifadelerini kullandı.

KAYNAK : www.kenthaberajansi.com