Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

BAŞAKŞEHİR SAĞLIK YATIRIMLARIYLA GÜÇLENMEYE DEVAM EDİYOR

Başakşehir Çam ve Sakura

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi ile sağlığın merkezi olan Başakşehir’de, sağlık yatırımlarına bir yenisi daha eklendi. Şamlar Aile Sağlığı Merkezi’nin temeli, Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’nun katıldığı törenle atıldı.

Başakşehir Belediyesi, yeni yatırımlarla sağlık altyapısını güçlendirmeye devam ediyor. Şamlar mahallesindeki ilçe sakinlerinin sağlık hizmetlerine çok daha kolay bir şekilde ulaşmasını sağlayacak Şamlar Aile Sağlığı Merkezi’nin temeli törenle atıldı. Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu, her şeyin başının sağlık olduğunu söyledi.

“Geleceğe yatırım”

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi ile sağlığın merkezi haline dönüşen Başakşehir’e bir sağlık yatırımı daha kazandıracaklarını belirten Başkan Kartoğlu, “Acil durumlarınız ve sağlık sorunlarınıza anında müdahale edebilecek olan aile sağlığı merkezimizde tüm ayrıntıları düşündük. Komşularımızın hizmetine açacağımız merkezimizde muayene, acil müdahale, gebe izleme, aile planlama, aşı ve bebek izleme odaları ile laboratuvar bulunacak. Her şeyin başı sağlıktır. Sağlığa yapılan yatırım, geleceğimize yapılan yatırımdır.” şeklinde konuştu.