Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK KADINLARDAN ÇEYİZ DESTEĞİ

Ak Parti Kadın Kolları’nın

Ak Parti Kadın Kolları’nın il ve ilçe yönetimleri dünya evine adım atacak çiftlere çeyiz desteğini sürdürüyor.

AK Parti İstanbul Kadın Kolları Başkanlığı tarafından hayata geçirilen projeyle evlilik hazırlığı yapan ihtiyaç sahibi genç kızlara çeyiz yardımında bulunmaya devam ediliyor. İstanbul’un Sultanbeyli ilçesinde de sürdürülen proje kapsamında Sosyal Politikalar Birim Başkanlığı’nca nişanlı genç kızların çeyizi için gerekli malzemeler belirlendikten sonra üyeler ve hayırseverlerin de destekleri ile alınan elektrikli mutfak aletleri, nevresim, yastık, yorgan, yemek ve tencere takımlarının da aralarında bulunduğu tüm çeyiz ürünleri, kadın kolları üyelerince geleneksel olarak paketlemeleri yapıldı.

Hemen akabinde hazırlanan bu destek çeyizleri Abdurrahman Gazi Mahallesinde ikamet etmekte olan Havva hanıma teslim edildi. Yapılan çeyiz yardımına yönelik ise, “Sosyal Politikalar birimimizin çalışmalarıyla Havva kardeşimize çeyiz hediyelerini ulaştırdık. Mutluluğuna bizi de ortak ettiği için kendisine teşekkür eder, iki cihan saadeti dileriz.” denildi.

Öte yandan çeyizlerin tesliminde Ak Parti Sultanbeyli Kadın Kolları Başkanı Fadime Aydın ve Ak Parti Sultanbeyli Sosyal Politikalar Birim Başkanı Arife Özdemir’de yer aldı.